Mesaj gönder
Çin Tekerlek Kemeri Flares Üretici

Çelik Siyah Koşu Kurulu Yan Adımlar Ford Ranger T6 T7 2012 için 4x4 Vücut Kitleri +

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin (anakara)
Marka adı: GZDL4WD
Model numarası: DS-T
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 2sets
Fiyat: USD $50-100/sets
Ambalaj bilgileri: Normal İhracat Karton
Teslim süresi: 5-8days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000sets/ay

Detay Bilgi

Ürün adı: ranger yan basamaklar Araç Marka: Ranger için
MOQ: 2 Renk: siyah
Malzeme: çelik Türü: ranger için yan basamaklı koşu tahtası
OEM: Hoşgeldiniz
Vurgulamak:

4x4 auto parts

,

car body kits

Ürün Açıklaması

Ford Ranger T6 T7 2012 + için Yeni Güç Çelik siyah Koşu Kurulu yan basamaklar +

Öğe adı Koşu Kurulu Yan Basamaklar
Renk Siyah ranger yan adımlar ranger adım kurulu yan basamak ranger için çalışan kurulu
Araba modeli Ranger ranger için yan adımlar ranger için adım kurulu yan basamak ranger için kurulu kurulu
Model yıl 2012 + ranger için yan adımlar ranger adım kurulu yan basamak ranger için çalışan kurulu
Malzeme Çelik ranger yan adımlar ranger adım kurulu yan basamak ranger için çalışan kurulu
Araç üzerinde yerleştirme Sağ ve sol ranger yan adımlar ranger adım kurulu yan basamak ranger için çalışan kurulu
tip Dış Aksesuar
paket Karton ranger yan adımlar ranger adım kurulu yan basamak ranger için çalışan kurulu
Adedi 1 adet ranger yan adımlar ranger için adım kurulu yan basamak çalışan kurulu ranger
Örnek zaman 1 gün stok ranger yan basamaklı ranger bağlıdır adım kurulu yan basamak ranger için çalışan kurulu
Ödeme T / T, Western Union, Paypal, L / C
düşünce Kendi fabrikalarımız her türlü ihtiyacınızı karşılayabilir, Rekabetçi fiyat mevcuttur.
Özelleştirilmiş Evet , sizin logo ve diğer tasarım mevcuttur.

SSS

S1. Paketleme şartlarınız nedir?
C: Genel olarak, ürünlerimizi nötr kahverengi kartonlarla paketliyoruz. Yasal olarak kayıtlı bir patentiniz varsa,
Yetkilendirme mektuplarınızı aldıktan sonra markalı kutularınızdaki eşyaları paketleyebiliriz.

S2. Ödeme şartlarınız nedir?
A: Western Union, Paypal, T / T, teslimattan önce% 100. Bakiyeyi ödemeden önce size ürün ve paketlerin fotoğraflarını göstereceğiz .

Q3. Teslimat şartlarınız nedir?
A: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU.

S4. Teslim süresine ne dersin?
A: Genellikle, stokta ise, 3-5 iş günü teslimat olacak. Büyük sipariş için, peşin ödeme aldıktan sonra 20 ila 30 gün sürer.

Belirli teslim süresi ürün ve sipariş miktarına bağlıdır .

Q5. Örneklere göre üretebilir misiniz?
C: Evet, numuneleriniz veya teknik çizimlerinizle üretebiliriz. Kalıpları ve demirbaşları yapabiliriz.

S6. Örnek politikanız nedir?
A: biz stokta hazır parçaları varsa, biz örnek sağlayabilir ama müşterilerin örnek maliyet ve kurye maliyeti ödemek zorunda .

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz